TURKUAZ FUTBOL TURNUVALARI

2004 yılından bu yana düzenlediğimiz onlarca futbol turnuvası ile farklı renklerin mücadelesini yeşil sahaya yansıttık. Bu turnuvalarda kimi zaman Türkiye’nin dev firmalarını bir araya getirdik, kimi zaman çocukları bir araya getirdik.

“Turkuaz CUP” ile 2004 yılından bu yana Türkiye’nin en büyük kuruluşlarını bir araya getiriyoruz. Geçtiğimiz 20 yılda Koruma Klor, Ford, Tüpraş, Pirelli, Yıldız Entegre, Hayat Kimya gibi dev firmalar şampiyonluk sevinci yaşadı.

Turkuaz Futbol Turnuvaları, sadece dev firmaları bir araya getirmiyor. 2004 yılından bu yana, “Dostluk Futbol Turnuvası, “Bankalar Arası Futbol Turnuvası”, “Kids Cup” gibi futbol turnuvalarıyla da futbolu sevenleri bir araya getiriyor.

RAKAMLARLA TURKUAZ FUTBOL TURNUVALARI

0
ŞİRKET
0
OYUNCU
0
MAÇ
0
GOL

"Futbol asla sadece futbol değildir."

NELER YAPIYORUZ?

Futbol turnuvaları sadece futboldan ibaretmiş gibi gözükse de etkinliklerimiz de çok daha fazlası vardır. Turnuvaların tüm heyecanının başlangıcı kura çekimleridir. Bunu bildiğimiz için kura çekimlerimize fazlasıyla önem veriyoruz. Bu yüzden görkemli kura çekimlerine imza atıyoruz.

Her turnuvamızın açılış maçından önce mutlaka “Şöhretler Maçı” düzenleriz. Bu maçlarda kimi zaman ünlü konukları ağırlarız, kimi zaman kentin renkli isimlerini.

Oyuncuların sağlıklarına her zaman önem veriyoruz. Bu yüzden ambulansla birlikte sağlık ekibimiz her maçta hazırda bekler. 

Maçların fotoğraf ve video çekimleri de bizi farklı kılan unsurlardandır. Her maçın özetini çıkararak, fotoğraflarla birlikte web sitemizde ve sosyal medyada paylaşıyoruz.

Final gecesi… Sadece şampiyona kupa vermiyoruz. En iyi kaleci, en iyi antrenör, gol kralı gibi pek çok kupa veriyoruz. Ancak, bizim için en önemlisi “Turnuvanın En Centilmen Takımı” ödülüdür.

Kura Çekilişi

Bir turnuvanın kalitesini kura çekilişleri belirler. Bu yüzden kura gecemizi fazlasıyla görkemli düzenleriz.

Sağlık

Oyuncu sağlığı her şeyden daha önemlidir. Bu yüzden her maçta bir ambulans ve sağlık ekibi bulundururuz.

Maç Özetleri

Maçların fotoğraf ve video çekimlerini yaparak web sitemizde sosyal medyada paylaşıyoruz.

Final Gecesi

Final gecemizi de oldukça görkemli düzenliyoruz. Şampiyonun haricinde pek çok kupa veriyoruz.

TAKIMLARIMIZ

2004 yılından bu yana turnuvalarımızda mücadele eden takımlarımızdan bazıları...

ŞAMPİYONLARIMIZ

KURA ve FİNAL GECELERİMİZ

Turnuvaların her anı özeldir; ancak kura ve final geceleri çok özeldir...

MİSAFİRLERİMİZ ve KATILIMCILARIMIZ NELER SÖYLÜYOR?