Şirketler Sahaya İniyor!

Turkuaz Cup 2024 Başlıyor!

Turkuaz Cup 2024, Eylül ayında başlıyor. Kura çekimini 18 Eylül’de gerçekleştireceğimiz turnuvanın açılış maçı ise 19 Eylül’de oynanacaktır. Turnuvamız 23 Ekim’de oynanacak final maçıyla son bulacaktır.

ŞİRKETLER YERİNİ ALIYOR!

0
ŞİRKET
0
GRUP
0
MAÇ
0
OYUNCU

Turnuva Takvimi ve Detayları

"Futbol asla sadece futbol değildir."

NELER YAPIYORUZ?

Futbol turnuvaları sadece futboldan ibaretmiş gibi gözükse de etkinliklerimiz de çok daha fazlası vardır. Turnuvaların tüm heyecanının başlangıcı kura çekimleridir. Bunu bildiğimiz için kura çekimlerimize fazlasıyla önem veriyoruz. Bu yüzden görkemli kura çekimlerine imza atıyoruz.

Her turnuvamızın açılış maçından önce mutlaka “Şöhretler Maçı” düzenleriz. Bu maçlarda kimi zaman ünlü konukları ağırlarız, kimi zaman kentin renkli isimlerini.

Oyuncuların sağlıklarına her zaman önem veriyoruz. Bu yüzden ambulansla birlikte sağlık ekibimiz her maçta hazırda bekler. 

Maçların fotoğraf ve video çekimleri de bizi farklı kılan unsurlardandır. Her maçın özetini çıkararak, fotoğraflarla birlikte web sitemizde ve sosyal medyada paylaşıyoruz.

Final gecesi… Sadece şampiyona kupa vermiyoruz. En iyi kaleci, en iyi antrenör, gol kralı gibi pek çok kupa veriyoruz. Ancak, bizim için en önemlisi “Turnuvanın En Centilmen Takımı” ödülüdür.

Kura Çekilişi

Bir turnuvanın kalitesini kura çekilişleri belirler. Bu yüzden kura gecemizi fazlasıyla görkemli düzenleriz.

Sağlık

Oyuncu sağlığı her şeyden daha önemlidir. Bu yüzden her maçta bir ambulans ve sağlık ekibi bulundururuz.

Maç Özetleri

Maçların fotoğraf ve video çekimlerini yaparak web sitemizde sosyal medyada paylaşıyoruz.

Final Gecesi

Final gecemizi de oldukça görkemli düzenliyoruz. Şampiyonun haricinde pek çok kupa veriyoruz.